Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   RSS Feed   Registriraj seRegistriraj se
 Tvoj profilTvoj profil   Zasebna sporočilaZasebna sporočila   PrijavaPrijava

Prijateljske tekme
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    NK Labod Drava Ptuj Seznam forumov -> Tekme

PrispevekObjavljeno: 27 Feb 2011 15:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nogometaši ptujskega drugoligaša so odigrali še zadnje pripravljalno srečanje pred sobotnim srečanjem v Šenčurju, ko startajo v drugi del prvenstva.
Lahko bi zapisali, da je to bila generalka, ki je na koncu uspela, verjetno pa trenerju Labod Drave še ni izoblikovalo mnenja o začetni enajsterici. Sicer je bilo srečanje zanimivo, saj tudi Zavrč nima slabe ekipe, vendar je tu prišla do izraza pripravljenost, kjer pa so Ptujčani bili v prednosti, saj štajerskoligaši pričnejo s tekmovanjem kasneje.
Prvi del so dobili gostje v izenačeni igri, ter tudi povedli z lepim zadetkom Mariniča.
V drugem polčasu so prišle stvari na svoje, saj so domačini bili boljši in tudi strelsko razpoloženi, ter štirikrat zadeli v polno, ter popravili nekoliko bolj bledi vtis iz prvega polčasa.

LABOD DRAVA - ZAVRČ 4 : 1 (0:1)
0:1 Marinič (25), 1:1 Kurež (58.), 2:1 Zagoršek (66), 3:1 Zagoršek (73), 4:1 A. Čeh (83)

Labod Drava: Bučar, Perger, Gorinšek, Toplak, Marlon, Spahič, Perkovič, A. Čeh, Šturm, Kulčar, Đakovič
Igrali so še: Vrečko, Pranjič, Pečnik, Dugolin, Krajnc, Kokol, Zagoršek
Trener: Bojan Špehonja

Zavrč: Sagadin, Gabrovec, Lenart, Murko, Rumež, Darmopil, Marinič, Šnajder, S. Čeh, Fridl, Murat

Pokaži sporočila:
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    NK Labod Drava Ptuj Seznam forumov -> Tekme Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas